Přeskočit na obsah

Catering? Máme!

nezapomenutelný zážitek plný chutí.

Catering

Výjimečná událost, oslava narozenin, firemní večírek, degustační večere nebo zahradní párty? U vás a nebo u nás? Přijedeme, přivezeme a budeme se o vás starat s láskou, pokorou a hlavně s radostí a s úsměvem. Jídlo, kafe, bubliny a drinky jsou vždy nedílnou součástí každého nezapomenutelného eventu a ty my prostě milujem. Vaše představy proměníme v neskutečnou parádu.

Catering? Máme!
Svatba kdekoliv

Svatba kdekoli

Malá, střední, velká a přece vždy originální a kouzelná. Veselka na božím místě, ve skvělé atmosféře s výborným jídlem a pitím. Na chalupě, ve stodole nebo na zámku? Přijedeme, postavíme, uvaříme, ugrilujeme, umícháme a načepujeme. Vše vždy s úsměvem vymyslíme a navrhneme ruku v ruce s vaší představou a rozpočtem tak, aby jídlo a pití dokonale ladilo a vše skvěle hrálo.

Svatba v Hogu

Pohodová atmosféra, usměvaví lidé, obřad na naší zahradě, hostina plná lásky a ta nejvíc nezapomenutelná párty. Umíme klasický oběd s tou nejlepší svíčkovou a stejně tak nás neskutečně baví barevné rauty, sweet bary a rozverné drinky. Vše pod taktovkou našeho božího týmu, který se o vás postará jako o vlastní. Tohle je pro nás srdcovka a máme největší radost, že jste si vybrali pro váš nejdůležitější den právě naše místo.

Svatba v Hogu
Catering? Máme!

Kuchařský kurz

Jídlo spojuje lidi. Nejzábavnější teambuilding, nezapomenutelná rodinná oslava nebo originální dárek pro všechny, kteří si chtějí užít skvělý čas v kuchyni. Přijďte si užít nekonvenční kulinářský kurz plný zábavy a dobrodružství. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo ostřílený kuchař, naše kurzy jsou pro všechny.

Degustace

Zážitková, nápaditá, plná chutí a vjemů. Fine diningová událost, kde se naše nejodvážnější vize a sny promění ve vaší realitu. Autentické, svobodné a jedinečné několikachodové menu, spolu s vinným a nevinným párováním v příjemné intimní atmosféře s menším počtem účastníků a nebo rovnou v uzavřené společnosti vašich přátel, rodiny a nebo kolegů z práce. Každá degustace má svůj originální koncept a nápad, a je jen na vás, kterou si vyberete. Nechte se unést na cestu plnou tradic, inovátorství a nezapomenutelných chutí.

HogoFogo degustace

Chcete nás na svém eventu?

Zavolejte nám nebo pošlete e-mail. Společně doladíme detaily a připravíme vám cenovou nabídku.